Trenniajad

Meeskond
E 20:30 - 22:00 Tamme kmv
K 20:30 - 22:00 Tamme kmv
R 20:30 - 22:00 TÜSK saal
P 17:00 - 18:30 TÜSK saal


Täpsem info!




 
Avaleht  ›  Klubi  ›  Jahitrofeed
Fauna trofeed

2017

Meeskond
Warrior Futsal Cup 1. koht
Eesti MV III liiga lõunapiirkond 11. koht
Üliõpilaste MV saalijalgpallis 4. koht

2016

Meeskond
Eesti MV III liiga lõunapiirkond 9. koht
Tõrva-Helme Cup 4. koht
Üliõpilaste Talijalgpalli MV 3. koht
Kehtna JK Karikas 11. koht
Triobet Aastalõputurniir III liiga turniir 4. koht
 
Naiskond
Eesti MV naiste II liiga 9.koht
Warrior Cup 3. koht
Joker Tali Cup 5. koht
Põlva Allegro Cup 2.koht
Elva lahtised meistrivõistlused minijalgpallis 1.koht
Felixhall Cup 7.koht


2015

Meeskond
Eesti MV III liiga lõunapiirkond 11. koht
Tartu Ülikooli MV futsalis 1. koht
Kehtna JK Karikas 6. koht
Triobet Aastalõputurniir III liiga 3. turniir 2. koht
 
Naiskond
Eesti MV naiste II liiga 7. koht
JK Tarvas Winter Cup 8. koht
JK Tammeka pühapäeva jalgpalliturniir 4. koht
Naiste saalijalgpalli rahvaliiga 3. koht
 
 

2014

Meeskond
Tõrva-Helme Cup 3. koht
Eesti MV IV liiga lõunapiirkond 4. koht
Jussi Paf Karikas 13. koht
 
Naiskond
Eesti MV naiste II liiga 8. koht
Viljandi tulevik cup 3. koht
 
 

2013

Meeskond
Eesti MV IV liiga lõunapiirkond 6. koht
Tartu Ülikooli MV futsalis 7. koht
 
Naiskond
Eesti MV naiste II liiga 7. koht
 
 

2012

Meeskond
Eesti MV IV liiga lõunapiirkond 7. koht
 
Naiskond
Naiste rahvaliiga 2. koht
Valga Warrior kevadturniir 5. koht
 
 

2011

Meeskond
Eesti MV III liiga lõunapiirkond 12. koht
 
Naiskond
Valga Warrior kevadturniir 2. koht
 
 

2010

Eesti MV III liiga lõunapiirkond 11. koht
 
 

2009

Ülikoolidevahelised meistrivõistlused 1. koht
Talvised ülikoolide meistrikad 3. koht
Võim vs Vaim 1. koht
Eesti MV III liiga lõunapiirkond 9. koht
 
 

2008

Talvised ülikoolide meistrikad 4. koht
Eesti MV III liiga lõunapiirkond 9. koht
 
 

2007

Warrior Cup (kevad) 3. koht
Talvised ülikoolide meistrikad 4. koht
Ülikoolidevahelised meistrivõistlused 3. koht
 
 

2006

Eesti MV II liiga lõunapiirkond 7. koht
Talvised ülikoolide meistrikad 4. koht
 
 

2005

Eesti MV III liiga lõunapiirkond 2. koht
Talvised ülikoolide meistrikad 3. koht
 
 

2004

Eesti MV III liiga lõunapiirkond 8. koht
Krootuse Cup 3. koht
Võim vs Vaim turniir 3. koht
 
 

2003

Eesti MV III liiga lõunapiirkond 5. koht
 
 

2002

Eesti MV II liiga põhjapiirkond 6. koht
 
 

2001

Eesti MV IV liiga lõunapiirkond 1. koht
EJL saalijalgpalliturniir, IV liiga meeskondade seas 3. koht
Tammeka turniir 1. koht
Ülikoolidevahelised meistrivõistlused 4. koht
 
 

2000

Eesti MV IV liiga lõunapiirkond 4. koht
Eesti Ülikoolide meistrivõistlused 3. koht
Tabivere saalijalgpalliturniir 1. koht
 
 

1999

Eesti MV IV liiga lõunapiirkond 3. koht
Tartu linna meistrivõistlused 7. koht
 
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi