Trenniajad

Treeninguid ei toimu

 
Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  JK Tammeka pühapäeva jalkaturniir naistele
JK Tammeka pühapäeva jalkaturniir naistelePühapäeval, 6. septembril toimus Tartus JK Tammeka korraldatud pühapäeva jalkaturniir naistele, millest üheksa võistkonna seas võttis osa ka Fauna Female. Turniiri tegi huvitaks see, et mängijaid ja naiskondi oli väga erinevatest liigadest ning vanuseklassidest ja kõik mängisid kõigiga läbi.

Fauna naiskond pidas esimese kohtumise FC Santose vastu. Saime turniiri hea emotsiooniga alustada, kui alistasime vastased Suhkruorava väravast seisuga 1:0. Järgmises mängus läksime vastamisi Paide/Tapa naiskonnaga, kellega alles nädala eest liigakohtumise olime pidanud. Seekord meil Paide väravavõrku sahistada ei õnnestunud, ent suutsime ka enda puuri puhtana hoida ning mäng lõppes 0:0 viigiga.

Päeva kolmandas mängus kohtusime Nõmme Kaljuga. Vastaste mäng oli üsna intensiivne ning surve tugev. Hoolimata sellest, et läksime mängima kaitsva formatsiooniga, õnnestus pealinna neidudel siiski meie väravalukk kahel korral lahti muukida. Hiljem saime küll üsna heast kohast karistuslöögi, kuid kahjuks ei õnnestunud meil seda väravaks realiseerida. Niisiis pidime vastu võtma turniiri esimese kaotuse.

Kohe pärast kolmandat mängu suundusime teisele platsile, kus meid ootas ees JK Tammeka I. Kuigi vastas olid Expert liiga mängijad, paistis selles kohtumises survet eelmisest mõnevõrra vähem olevat. Vastastel õnnestus küll mitmel korral ohtlikult löögile pääseda, kuid juhtima nad siiski ei läinud. Meiegi suutsime Tammeka väravat ohustada, ent mäng lõppes väravateta viigiga.

Sellega olid pooled mängud peetud, pooled veel ees. Saime umbes tunnikese puhata ja läksime seejärel vastamisi Elva naiskonnaga, kes meile saalijalgpalli rahvaliigast tuttav oli. Ka see mäng lõppes väravateta viigiga. Kuigi oma värava puhtana hoidmist ühe mängu erandiga võis positiivseks pidada, oli selge, et peaksime ise siiski rohkem lüüa üritama. Järgmises mängus Tammeka II-ga õnnestuski meil väravasoon uuesti üles leida. Jala said valgeks nii Ümiseja kui ka Suhkruorav ning nii sai Fauna taas tabelisse kolm lisapunkti kirja. Kohe pärast seda olime jällegi vastamisi Tammeka neidudega Dreamteami naiskonna näol, kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Enne viimast mängu FC Otepääga oli meil pikem paus, mille jooksul sai tabeliseisu põhjal selgeks, et turniiril 3. koha saamiseks oleks meil Otepää naiskonda kindlasti võita vaja. Läksime mängule vastu motiveeritult, kuid oma võimalusi me realiseerida ei suutnud ning mängu 0:0 lõppedes saime tabelisse soovitud kolme punkti asemel vaid ühe.
Lõpetasime turniiri neljanda kohaga, meid edestasid Paide/Tapa, Nõmme Kalju ning turniirivõitja Tammeka I.

Kuigi turniiri kolmandast kohast ilmajäämine oli mõnevõrra mõru, võib siiski heameelt tunda selle üle, et suutsime peaaegu kõigis mängudes oma värava puhtana hoida. Turniir oli meeldiv ja huvitav vaheldus liigamängudele ning saime mängida väga erinevate vastaste vastu.

Fauna koosseis: Röövik, Suslik, Riiukukk, Emalõvi, Siil, Geko, Tuttpütt, Kirp, Ümiseja, Suhkruorav, Laiskloom, Metskass.

 
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi